Uskutečněte vaše podnikatelské záměry díky ČSOB!

Začátky podnikání patří k tomu nejtěžšímu období vůbec a i vy jistě nepohrdnete menší či větší finanční injekcí, která vám pomůže uskutečnit své podnikatelské záměry. Ve světě obchodu platí, že bez kapitálu je i sebegeniálnější nápad naprosto bezcenný a proto je na místě vhodná půjčka. A znáte snad vhodnější banku, než je ČSOB? Ta nabízí účelový úvěr s dobou splácení až 15 let. Maximální výše činí 8 milionů korun, což je dost na to, abyste svůj byznys postavili na nohy. Pojďme se spolu podívat na podmínky, za kterých můžete zajímavý finanční produkt získat a na co jej můžete využít.

Účelový úvěr pro podnikatele

ČSOB pojmenovala půjčku jako Malý úvěr pro podnikatele a můžete jej využít k pořízení nového výrobního zařízení a technologie, ale také rozšíření skladů, vybavení kanceláří, renovace vozového parku či oprav nemovitostí. Jak sami vidíte, i přesto, že je úvěr účelový, jsou možnosti využití širokospektrální. Mezi hlavní výhody patří profinancování až 80% celkové investice, jednorázové nebo postupné čerpání (až rok a půl od podpisu smlouvy), odklad první splátky až o půl roku a fixní či pohyblivá úroková sazba s fixací na 1,3 či 5 let (po domluvě i na celou dobu splácení).

Za jakých podmínek úvěr dostanete?

ČSOB schválí úvěr každému, kdo podniká v oboru alespoň jeden rok a přiloží k žádosti následující dokumenty:
  • Dokument opravňující k podnikání, tedy výpis z obchodního či živnostenského rejstříku (stáří nesmí překročit 3 měsíce).
  • Daňové přiznání za poslední 1 účetní období (nezapomeňte na všechny přílohy a finanční výkazy!)
  • Doklad o zaplacení daně z příjmu za minulé období
  • Je-li vyžadováno, tak doklady týkající se zajištění
  • Dva doklady totožnosti jednatelů společnosti
  • Další dokumenty, které budou pracovníci pobočky vyžadovat
Díky ČSOB získáte firemní finance a dostanete své podnikání na vyšší úroveň. Žádný z úvěrů pro podnikatele není tak snadno dostupný a výhodný, jako právě Malý úvěr pro podnikatele od ČSOB.