Office centrum Anděl Park: Vybavené kanceláře v prémiové lokalitě (Praha 5)

Jak vypadá reprezentativní kancelář? Nachází na dostupném místě a disponuje moderním vybavením. Ještě předtím, než začnete budovat vlastní administrativní prostory, důkladně zvažte, zda se vám vyplatí investice do vybavování, zjišťování datových a hlasových služeb a následně i o úklid a údržbu či zajištění občerstvení. Pravděpodobně nakonec zjistíte, že je mnohem výhodnější pronájem kanceláří, které jsou připraveny k provozu. A my vám představíme neodolatelnou nabídku od zkušených profesionálů Scott & Weber. Co byste řekli na kancelářské prostory kategorie „A“ v prémiové lokalitě?

O Anděl Park Smíchov

Budova Office centrum Anděl Park se nachází na začátku Radlické ulice, která je hlavní dopravní tepnou Smíchova. A to v místě křižovatky s ulicí Karla Engliše a smíchovské pěší zóny. V rámci plochy 1.250 m2 je pro zájemce k dispozici 45 plně vybavených a zařízených kanceláří, 2 konferenční místnosti s kapacitou až 20 osob, reprezentativní vstupní recepce s vyškolenými recepčními a copy centrum. Nechybí ani vybavené kuchyňky a skladové prostory.

Full time, denní i virtuální kanceláře

Vybavená kancelář disponuje stylovým nábytkem, vysokorychlostním internetem a telefonním řešením. Zda využijete kancelář na full time nebo jen na pár dní v měsíci (denní kancelář), je jen na vás a vašich specifických požadavcích. To samé platí také o kompletním servisu. Objednávku lze libovolně doplnit o pronájem zasedací místnosti či služby osobní asistentky a telefonní operátorky. Společnost Scott & Weber pamatuje i na zájemce o reprezentativní virtuální sídla a nabízí kompletní portfolio služeb. Se sídlem firmy získáte korespondenční adresu pro příjem a úschovu došlé pošty (včetně pravidelného vyrozumění) a umístění názvu vaší firmy ve vstupní hale. Nedílnou součástí služeb je i unikátní telefonní číslo obsluhované telefonní operátorkou s možností přesměrování. Chcete-li se o o pronájmu vybavených kanceláří na Praze 5 dozvědět další informace, pokračujte na www.kancelare-praha5.cz. Tip: Scott & Weber zároveň nabízí pronájem vybavených kanceláří v administrativním komplexu Budějovická Alej v lokalitě Praha 4. I tyto kancelářské prostory stojí za zvážení!

Publikováno: 27. 09. 2015

Kategorie: Ostatní

Autor: admin

Tagy: vybavené kanceláře praha 5