AC Steel: Spolehlivý dodavatel v oblasti prodeje, distribuce a skladování hutních materiálů

Jak úspěšně podnikat? Univerzální recept na úspěch na poli byznysu bohužel neexistuje, nicméně je několik pravidel, která je radno dodržovat. Za zmínku stojí například důsledná výběr dodavatele, který je spolehlivý a flexibilní. V následujících řádcích se zaměříme na aktivity společnosti AC Steel a.s., která patří mezi lídry českého trhu v oboru dodávky výrobků z lesklé, kované, válcované a nerezové oceli. Společnost zahájila činnost již v roce 1999, což je samo o sobě garancí dlouholetých zkušeností. AC Steel zajišťovala import tažené oceli ze zemí západní Evropy a vývoz kovaných tyčí do ostatních států Evropské unie. V průběhu let vybudovala rozsáhlou síť skladů, rozšířila vozový park a uvedla do provozu důmyslný on-line informační systém. Tato opatření vedla k rozšíření služeb a zvýšení efektivity prodeje, skladování a distribuce hutních materiálů. Momentálně jsou nedílnou součástí výrobky jako nerezové, tažené, válcované a mosazné tyče v širokém spektru jakostí a rozměrových variant. Nabídka plně odpovídá různorodým požadavkům všech klientů.

Proč spolupracovat právě s AC Steel?

Společnost realizuje dodávku hutního materiálu z centrály v Českém Těšíně, ale také z poboček v Kladně, Napajedlech a Žilině – to vše nezávisle na geografické poloze zákazníků. Mezi stálé klienty patří živnostníci, menší výrobní společnosti i nadnárodní giganti napříč mnoha obory. Kapacita skladů umožňuje AC Steel pružně reagovat na potřeby odběratelů a většinu dodávek firma zajišťuje vlastními vozy. Samozřejmostí je přímý kontakt s vozidly po celou dobu přepravy. AC Steel disponuje certifikátem řízení jakosti ISO 9001-200, který garantuje dodržení příslušných kvalitativních norem. Spolupracuje pouze s dodavateli, kteří získali certifikát ISO 9002 (slouží jako garance kvalitního hutního materiálu). Za zmínku stojí také materiálové certifikáty všech dodávek – EN 10 204-3.1 a EN 10 204 – 2.2. Většina sortimentu pochází od špičkového producenta Rodacciai S.pA. Zbylá část pak od dalších významných domácích partnerů.

Sjednejte si schůzku s kvalifikovaným obchodníkem přímo u vás ve firmě

Důvody, proč odebírat hutní materiál právě od AC Steel, již znáte. Díky moderním informačním technologií přitom nezáleží, kde se zrovna nacházíte. Přesto se vyplatí využít poradenských služeb a osobního kontaktu s kvalifikovanými obchodníky, kteří se s vámi setkají přímo v místě vašeho sídla. AC Steel poskytuje plnohodnotný servis, který začíná technickým poradenstvím a končí službami jako je dělení materiálů na vysoce výkonných pilách či chemický rozborem. Kompletní informace najdete na www.acsteel.cz. https://www.youtube.com/watch?v=Kz4Qg2rWNxw  

Publikováno: 02. 09. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: dodavatel hutních materiálů