Kudy vede cesta k nejvýhodnější půjčce? Přes srovnávač

Potřebujete peníze, ale máte špatné zkušenosti s půjčováním z minulosti? Zapomeňte na neprůhledné podmínky, vysoké sankce a nedostatek informací – díky novému zákonu o půjčkách se situace změnila a na trhu nyní působí pouze certifikované subjekty, na které dohlíží Česká národní banka. Opatření by mělo vést k bezpečnějšímu sjednávání úvěrů a menší míře zadlužení. Přesto není od věci srovnání půjček. Jedině tak najdete tu nejvýhodnější variantu a ušetříte si případné starosti.

Jste vhodným adeptem na půjčku?

Ještě před tím, než o půjčku zažádáte, důkladně promyslete následky. Musíte počítat s tím, že váš rozpočet zatíží splátka, což může negativně ovlivnit fungování domácnosti. Proto je důležité, abyste si půjčili pouze v případě, že budete mít z čeho splácet. Zároveň není moudré financovat zbytečnosti, na které byste si mohli postupně ušetřit z vlastní kapsy. Promyslete si všechna pro i proti a rozhodněte se tak, abyste se kvůli úvěru nedostali do ještě horší finanční situace.

Kde najdete srovnání všech půjček na jednom místě?

Hledání nejlepší půjčky je časově náročné, ale díky srovnání půjček na www.pujckyporovnani.cz ušetříte spoustu času. Na serveru najdete přehledné informace o všech bankovních i nebankovních půjčkách, praktický test způsobilosti a užitečné informace, které byste si měli před sjednáním půjčky přečíst.

Jak moc se mohou podobné půjčky lišit?

Úvěry se liší výší, dobou splatnosti, ale také úrovní byrokracie. Někteří poskytovatelé neprověřují registry dlužníků a nevyžadují potvrzení o příjmu. Příklady hovoří za vše. Populární Zaimo půjčka se pohybuje ve výši 25 až 108 tisíc korun. Doba splatnosti činí 12 až 48 měsíců. Poskytovatel neprověřuje registry a neřeší ani bonitu. U WOW Finance si půjčíte i o něco vyšší částku (od 10 do 200 tisíc korun) se stejnou dobou splatnosti. Nevyhnete se však prolustrování v registrech dlužníků.

Publikováno: 28. 05. 2017

Kategorie: Finance

Autor: admin

Tagy: nezávislé srovnání půjček | srovnání půjček