Policové regály Radioshuttle vás připraví na budoucnost

Technologie se promítají do všech oblastí lidské činnosti a sklady nejsou výjimkou. Máte i vy stále ještě staré policové regály a z techniky používáte pouze vysokozdvižné vozíky? Možná je čas na upgrade. V moderní době máte totiž mnohem větší možnosti. Tyto větší možnosti představují například policové regály Radioshuttle, které jsou zčásti automatizované a dovedou hromadu práce odvést za vás.

Poloautomatizovaný sklad díky Radioshuttle

Radioshuttle se skládá z regálů a mobilního podvozku poháněného bateriemi. Tento podvozek jezdí po kolejích, zakládá a vyskladňuje palety. Vysokozdvižným vozíkem tedy paletu umístíte do přední části uličky a automatizovaný shuttle si ji přesune, kam potřebujete. Regálový systém lze provozovat na základě principu první ven první dovnitř (FIFO), nebo první ven poslední dovnitř (FILO).

Daleko lepší využití prostoru

V čem jsou shuttle systémy tak unikátní? Za prvé vám ušetří práci. Je to vlastně taková automatizovaná manipulační technika, která nepotřebuje pracovníka. Stačí jí jen pravidelně dobíjet baterii. Moderní systémy jsou dimenzovány tak, aby baterie vydržela bez problémů celou směnu, takže dobíjení není výrazný problém. Hlavní výhoda Radioshuttle regálů spočívá v možnosti skutečně využít prostor. Tím, že si shuttle sám uspořádá palety se zbožím i ve vysokých výškách, je možné využít i ten poslední kousek prostoru.

Kvalitní provedení ze Švédska

Systémy Radioshuttle pochází ze Švédska, firma je dodává a instaluje po celém světě již přes 30 let. Nyní se prodává šestá generace, která je vyladěná opravdu k dokonalosti. Veškeré komponenty jsou vyráběné na jediném místě, což zaručuje, že k sobě dokonale pasují. Systém Radioshuttle je vhodný do každého skladu i extrémních teplot, je vyzkoušený v teplotách od -30 °C do +40 °C, možné je tedy opravdu cokoliv. Maximální nosnost robustního systému je 1800 kg.

Publikováno: 27. 02. 2021

Kategorie: Podnikání

Autor: admin