Přáli byste si přepravovat svoje produkty šetrněji k naší planetě? Máte šanci!

Po světě se pohybuje sem a tam ohromující množství nejrůznějšího zboží. Vznikají tak tuny odpadu z jeho obalů, který pak má nezanedbatelný vliv na životní prostředí. Společnosti, které pociťují zodpovědnost za tento vývoj, se učí spotřebovávat méně zdrojů i energie. Tím omezují produkci skleníkových plynů a zabraňují plýtvání. Jednou z nich je firma Packung s.r.o. s partnerem CGP Coating Inovation z Francie, mezinárodní lídr v oblasti vývoje obalového materiálu. Tato společnost vytvořila pro své produkty Eco-Logo, které identifikuje novou řadu jeho výrobků. Pokud se také hlásíte k odpovědnosti za stav světa, ve kterém žijeme, používejte k balení svého zboží protiskluzné proložky Stabulon a Stabumax, které vyvinula tato firma. Proložky jsou vyrobeny ze stoprocentně recyklovaného materiálu. Protiskluzné proložky jsou opatřeny speciálním nátěrem, který zabraňuje klouzání zboží při přepravě.
  • oddělují jednotlivá patra přepravovaného materiálu
  • fixují palety přímo v autě, kde se pokládají na ložnou plochu
  • po přidání PE potahu se mohou používat v extrémních podmínkách, například v mrazírnách
Protiskluzné proložky Stabulon a Stabumax mají mnohonásobné použití. Dalším výrobkem je Stabufilm, protiskluzná MDP fólie o střední hustotě, nepropustná, průhledná pružná a odolná.
  • stabilizuje zboží na paletě
  • je snadno deformovatelná, může obalit materiál s jakkoliv nerovným povrchem
  • chrání zboží před vlhkem
  • může být použitá i v přímém styku s potravinami
Protiskluzná fólie Stabufilm je stejně jako protiskluzné proložky Stabulon a Stabufix stoprocentně recyklovatelná. Rádi byste měli svou firmu zelenější, ale nechcete dražší a méně efektivní obaly? Naše zboží vám umožní snížit náklady, spotřebu obalů a tím i váš odpad.

Publikováno: 30. 12. 2018

Kategorie: Podnikání

Autor: admin