Ammado - nebankovní půjčka pro začínající podnikatele

Začátky podnikání nebývají lehké. Nestačí jen dobrý nápad, zapotřebí jsou především finanční prostředky. Jenomže kde je získat, když se k vám banka postaví zády? Na bankovní podnikatelské půjčky mají nárok pouze klienti, kteří mohou doložit daňové přiznání za alespoň jedno účetní období. Vyřizování je poměrně zdlouhavé a neobejde se bez spousty dalších dokladů a potvrzení. Alternativou může být klasická bankovní půjčka „na cokoliv“, ale i v jejím případě se žadatel neobejde bez potvrzení o výše příjmu. Navíc ho může zabrzdit negativní záznam v registru. Jak z toho ven? Existuje elegantnější a rychlejší způsob, jak získat peníze na rozjezd podnikání?

Banky na začínající podnikatele nemyslí, nebankovní společnosti ano

Máme pro vás dobrou zprávu, finanční prostředky, které můžete použít na budování firmy nebo na cokoliv jiného, můžete získat poměrně snadno. Bankovní půjčky se sice chlubí nejvýhodnějšími parametry, ale mnohem dostupnější úvěry najdete v nebankovním sektoru. A pokud svému podnikání věříte natolik, že jste ochotni akceptovat vyšší úroky, nic vám nebrání v tom, abyste o nebankovní půjčku zažádali.

Půjčka od Ammado sklidila pozitivní recenze

I v nebankovním sektoru působí celá řada solidních poskytovatelů půjček, kteří se nesnaží z klientů „sedřít kůži“. Nás zaujala nová Ammado půjčka, která na český nebankovní trh dorazila ze sousedního Slovenka. Na nezávislém portálu RecenziePozicek.eu dostalo skvělého hodnocení a uživatelé ji vyhodnotili jako nejlepší online půjčku.

Společnost Ammado CZ nastavila parametry půjčky tak, aby byla dostupná skutečně pro každého. Nehledí na to, zda je žadatel živnostník, zaměstnanec, nebo bez práce. Nezkoumá registry dlužníků a nevyžaduje potvrzení o příjmu nebo daňové přiznání.

Parametry půjčky

Výše pujcky se pohybuje od 5 000 do 400 000 Kč a doba splatnosti je volitelná na 1 až 7 let. Výši splátky si můžete nastavit podle aktuálních možností tak, aby příliš nezatížila váš rozpočet. A pokud se dostaví nečekané výdaje, budete moct zažádat o odklad splátky a to až čtyřikrát. Úroky jsou více než přijatelné a začínají na 9,8 %.

A jak o půjčku od Ammado zažádat? Stačí, když vyplníte kontaktní formulář na www.ammadopujcky.cz a obratem se vám ozve pracovník, který vám vysvětlí další postup a vysvětlí případné nejasnosti.

Publikováno: 13. 07. 2014

Kategorie: Finance

Autor: admin

Tagy: ammado půjčka | ammado recenze | půjčka pro začínající podnikatele