Multikára: Bezkonkurenční užitkové vozidlo

Sháníte moderní multifunkční užitkové vozidlo? Drtivé většině lidí se v souvislosti s tímto specifickým segmentem pomocníků okamžitě vybaví víceúčelová vozidla značky Multicar. Označení „multikára“ se vžilo do té míry, že se běžně používá i pro pojmenování konkurenčních vozidel stejného typu. Pouze originální vozy Multicar, které od roku 1998 vyrábí německá společnost Hako Werke GmbH, však stoprocentně odpovídají vysokým požadavkům zákazníků. Proč by vaše volba měla padnout právě na tuto značku?

Dlouhá tradice a neustálé inovace

Multikára je nedílnou součástí vozového parku komunálních služeb. Legendární model M25 z konce 70. let je na ulicích k vidění dodnes. Již tehdy byl pro vozy Multicar charakteristický nadčasový koncept, kvalitní zpracování, cenová dostupnost, nenáročný servis a spolehlivost. Současná nabídka vozů je samozřejmě o kus dále než původní modely. Aktuální portfolio modelů příjemně překvapí každého, kdo si potrpí na kompaktní, maximálně variabilní a silné užitkové vozy. Jedná se o multikáry s označením M27 a M31. Oba typy se vyznačují robustním designem, ale přesto si zachovaly pověstnou mrštnost. Problém jim nedělá ani náročnější terén, údržba je snadná a špičkové turbodiesely odpovídají náročným normám EURO5. V případě vozu Multicar M31 musíme zmínit tři flexibilní místa, která umožňují napojení několika set (!) různých nástaveb. Díky tomu je využití tohoto vozu je neskutečně pestré, a to v průběhu celého roku. Za pozornost stojí také malá šířka vozu a ještě menší poloměr otáčení. Multikára dokáže manévrovat i ve velmi těsných prostorách a do kabiny Space-Frame s pohodlně vejdou 2 až 3 osoby.

Máte zájem? S výběrem vám pomůže Unikont

Chcete-li se o vlastnostech nových multikár dozvědět více, obraťte se na specialisty ze společnosti Unikont Group, která se zabývá prodejem a servisem venkovní i vnitřní úklidové techniky. V nabídce najdete užitková vozidla Multicar, Hako Citymaster a zimní i letní nástavby. Více na www.unikont.cz.

Publikováno: 07. 01. 2016

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: multikáry | vozy multicar